Tarabya Araç Kiralama

Tarabya Araç Kiralama

Cüzi ödemeler karşılığında, dilenen marka ve modeldeki aracın kullanım hakkının elde edilmesine oto kiralama denilmektedir. Günlük, haftalık aylık olarak bireysel, uzun dönem operasyonel ve filo kiralama olarak kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayan araç kiralama şirketleri, ekonomik, orta sınıf ve lüks araç kategorilerine ayrılarak kiralanmaktadır. Aracın mali değeri ve fonksiyonelliği göz alınarak ayrılan bı sınıflarda, kiralama bedelleri de bu doğrultuda belirlenmektedir. En doğru fiyatlar için Tarabya araç kiralama noktamızı ziyaret edeilirsiniz.

Tatil, iş takibi, özel gün ve daha pek çok ihtiyaçlar için kiralanan araçlar, havaalanına teslim avantajı ile de özellikle yurt dışından gelecek misafirlerin en memnun kaldığı hizmetler arasında yer almaktadır.

Özellikle kurumsal firmalar, oto kiralamadan en çok faydalanan işletmelerdir. Filo kiralama ile şirketin araç gereksinimleri için satın alınacak otolara ayıracakları külfetli bütçenin, sadece bir kısmı ile bu ihtiyaçların karşılanması açısından oldukça avantaj sağlayan bu servis, aynı zamanda aracın bütün bakım ve sorumluluğunu üstlendiği içinde ekonomiktir. Kasko, trafik sigortası, muayene gibi mevzuatların takibinin acenteye ait olduğu, dönemlik bakım ve mevsimsel lastik değişimleri, arıza, tamir gibi durumlar da da yine rent a car firmaların sorumluluğunda olan bu işlemler sayesinde, bireyler aracın hiçbir sorumluluğu ile ilgilenmeden, işlerine odaklanacak zaman, bütçe ve iş gücünden kazanç sağlamış olacaktır.

İstanbul araç kiralama hizmeti alabilmek için bazı kriterlerin yerine getirilmesi gerekmektedir.

21 yaşını doldurmuş, en az 2 yıllık sürücü deneyimi, ehliyet, kimlik ve kredi kartı ile ikametgah belgelerinin eksiksiz sunulması ile başlatılabilen kiralama sürecinde, kurumsal firmalar için de vergi levhası, imza sirküsü, ticari sicil gazetesi, geçici beyanname, gelir tablosu belgeleri ile bu hizmet bir sözleşme ile aktif hale getirilmektedir.

Popüler lokasyonlar, havalimanı, adrese teslim, acenteden teslim araçlarda, kiralama sürecinde dikkat edilmesi gereken bir nokta da km sınırıdır. Sözleşmede yer alan km sınırının aşılmaması, araçla karışılacak herhangi bir olay, kaza ya da arıza durumunda firmanın bilgilendirilmesi, araca bireysel olarak hiçbir konu hakkında müdahale edilmemesi, kiralama sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Hem firma hem de bireylerin sorunsuz bir kiralama süreci geçirmesi açısından bu şartlara riayet edilmesi doğru olacaktır.

Geniş araç filomuz, kaliteli ve güvenilir hizmet yapımız, sayısız referanslarımız ile sektörün enleri arasına adını yazdıran Tarabya araç kiralama firmamız, 7/24 aktif müşteri ve yol yardım desteğimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta, ekonomik, sorunsuz ve memnuniyet dolu kiralama süreci yaşatmaktadır.

Araçlar


24.500 TL

19.900 TL /Aylık
PEUGEOT
PEUGEOT 3008 ACTIVE PRIME

26.900 TL

21.900 TL /Aylık
PEUGEOT
PEUGEOT 3008 GT

Benzer İçerik


Acıbadem Araç Kiralama
Anadolu Yakası Araç Kiralama
Beykoz Araç Kiralama